“Fyzická zdatnosť je prvým znakom šťastia“ J.H.PILATES

Flow Pilates

Flow Pilates Centrum

OZNAM

v súvislosti s hrozbou šírenia sa koronavírusu, na základe aktuálnych informácií zverejňovaných na stránke Ministerstva zahraničných vecí a na základe informácii z Ministerstva zdravotníctva sme sa rozhodli vo Flow pilates centre

od 13.3. 2020 zrušiť všetky skupinové aj individuálne cvičenia až do 29.3.2020. Na nahradenie nevyčerpaných vstupov máme pre Vás pripravené viaceré alternatívy, o ktorých Vás budeme informovať, keď obnovíme cvičenia.

 

Ďakujeme za pochopenie, ústretovosť a tešíme sa na Vás akonáhle sa situácia na Slovensku upokojí. 

Kolektív Flow pilates centra

 

 

Firma FLOW pilates centrum, s.r.o.  vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na pilates ako metódu cvičenia s využitím najnovších vedeckých poznatkov z biomechaniky a anatómie, týkajúcich sa ľudského tela. Našim cieľom je podporovať širokú verejnosť k pravidelnému a správnemu cvičeniu prostredníctvom skupinových a individuálnych cvičení na podložke, s pomôckami a na cvičebných strojoch. Pilates cvičenie je jeden zo spôsobov ako predchádzať ochoreniam pohybového aparátu , ktoré sú zvyčajne zapríčinené nesprávnymi pohybovými návykmi (sedenie, držanie tela, dvíhanie ťažkých bremien a iné).

Naša ponuka služieb

Inštruktori

Naši kvalifikovaní inštruktori Vám pomôžu nájsť optimálny cvičebný program práve pre Vás. Neustále na sebe pracujú a zdokonaľujú sa.

Viac informácií

Ponuka cvičení

Cvičí sa 2 x do týždňa buď v dňoch pondelok a streda alebo utorok a štvrtok podľa zaradenia do skupiny. Pozrite si voľné termíny.

Viac informácií

Ponuka kurzov

Po úspešnom zložení skúšok absolventi získajú aj mezinárodne platný a uznávaný certifikát Balanced Body University, USA, www.pilates.com.

Viac informácií