“Fyzická zdatnosť je prvým znakom šťastia“ J.H.PILATES

Flow Pilates

Flow Pilates Centrum

NOVINKY

LETNÁ VÝZVA v BREZNE!

VYREFORMUJ SI SVOJE TELO ...

Skupinové pilates cvičenie na Reformeri

Reformer je  unikátny cvičebný stroj na posilnenie, spevnenie a vyformovanie tela. Poskytuje množstvo cvikov zameraných na precvičenie celého tela s možnosťou zvyšovania záťaže.

Vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre NOVÝCH klientov Flow pilates centra, s.r.o.

Na Reformeri sa nebudete nikdy nudiť!

Rezervujte si termín.

Kontakt: 0907 316 150

Kolektív Flow pilates centra

 

 

Firma FLOW pilates centrum, s.r.o.  vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na pilates ako metódu cvičenia s využitím najnovších vedeckých poznatkov z biomechaniky a anatómie, týkajúcich sa ľudského tela. Našim cieľom je podporovať širokú verejnosť k pravidelnému a správnemu cvičeniu prostredníctvom skupinových a individuálnych cvičení na podložke, s pomôckami a na cvičebných strojoch. Pilates cvičenie je jeden zo spôsobov ako predchádzať ochoreniam pohybového aparátu , ktoré sú zvyčajne zapríčinené nesprávnymi pohybovými návykmi (sedenie, držanie tela, dvíhanie ťažkých bremien a iné).

Naša ponuka služieb

Inštruktori

Naši kvalifikovaní inštruktori Vám pomôžu nájsť optimálny cvičebný program práve pre Vás. Neustále na sebe pracujú a zdokonaľujú sa.

Viac informácií

Ponuka cvičení

Cvičí sa 2 x do týždňa buď v dňoch pondelok a streda alebo utorok a štvrtok podľa zaradenia do skupiny. Pozrite si voľné termíny.

Viac informácií

Ponuka kurzov

Po úspešnom zložení skúšok absolventi získajú aj mezinárodne platný a uznávaný certifikát Balanced Body University, USA, www.pilates.com.

Viac informácií