“Fyzická zdatnosť je prvým znakom šťastia“ J.H.PILATES

Flow Pilates

Flow Pilates Centrum

AKTUÁLNE

Milé Pilatesky,

Posielame Vám informácie a pokyny, podľa ktorých sa budeme riadiť najbližšie obdobie od 19.04.2021 (pokým budú platiť nariadenia a opatrenia z ÚVZ a vlády SR):

  • počet osôb v prevádzke - 1 osoba/ 15m2
  • negatívny test na Covid 19
  • pri vchode je potrebné použiť dezinfekciu na ruky
  • v interiéri je rúško (respirátor) povinné a pri cvičení sa dôrazne odporúča
  • pokiaľ je to pre Vás možné, prosíme Vás, aby ste prišli už v cvičebnom oblečení, aby sme zmenšili počet osôb, ktoré budú naraz v šatni
  • prosíme Vás, aby ste sa hodín zúčastnili len bez príznakov akéhokoľvek infekčného ochorenia, zvýšenej teploty, kašľu atď.
  • nahrádzanie vymeškaných hodín v iných skupinách dočasne nebude možné kvôli obmedzeniu o maximálnom počte osôb v prevádzke
  • priestory budú pravidelne vetrané a dezinfikované

 

                                                                                     Kolektív Flow pilates centra

 

Firma FLOW pilates centrum, s.r.o.  vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na pilates ako metódu cvičenia s využitím najnovších vedeckých poznatkov z biomechaniky a anatómie, týkajúcich sa ľudského tela. Našim cieľom je podporovať širokú verejnosť k pravidelnému a správnemu cvičeniu prostredníctvom skupinových a individuálnych cvičení na podložke, s pomôckami a na cvičebných strojoch. Pilates cvičenie je jeden zo spôsobov ako predchádzať ochoreniam pohybového aparátu , ktoré sú zvyčajne zapríčinené nesprávnymi pohybovými návykmi (sedenie, držanie tela, dvíhanie ťažkých bremien a iné).

Naša ponuka služieb

Inštruktori

Naši kvalifikovaní inštruktori Vám pomôžu nájsť optimálny cvičebný program práve pre Vás. Neustále na sebe pracujú a zdokonaľujú sa.

Viac informácií

Ponuka cvičení

Cvičí sa 2 x do týždňa buď v dňoch pondelok a streda alebo utorok a štvrtok podľa zaradenia do skupiny. Pozrite si voľné termíny.

Viac informácií

Ponuka kurzov

Po úspešnom zložení skúšok absolventi získajú aj mezinárodne platný a uznávaný certifikát Balanced Body University, USA, www.pilates.com.

Viac informácií