referencia katka

Od detstva som rada športovala. Venovala som sa tenisu, plávaniu, lyžovaniu a florbalu. Po pôrodoch ma pobolieval chrbát a vtedy ma k pilatesu priviedla sestra. Bez predchádzajúcich skúseností s cvičením pilatesu som sa prihlásila rovno na kurz pre inštruktorov.? Bolo to náročné obdobie, musela som skĺbiť rodinu, prácu, cvičenie a učenie. Ale nikdy som nebanovala. Po skončení kurzu som popri práci začala viesť skupinový pilates. Na moje „pilates žienky“ sa vždy teším. Teší ma, ako mi vravia, že ich už nič nebolí, že sa cítia silnejšie, zdravšie a krajšie.

Absolvovať kurz pod vedením školiteliek Aďky, Danky, Marcelky a Janky môžem len odporúčať. S ich profesionálnym prístupom, vedomosťami, skúsenosťami nielen s cvikmi, ale aj s klientami a ich problémami, so snahou a úsilím sa to zvládnuť dá.

Pravidelne sa zúčastňujem  jednodňových školení, či už odborných alebo s pomôckami a pomaly sa posúvam ďalej. Nesmiem zabudnúť ani na Evku, ktorá je súčasťou ich tímu a ochotne vám odpovie, zistí a poradí s čímkoľvek.

Newsletter

Dostávajte od nás aktuálne novinky a informácie ohľadom vzdelávania.