Výborná cvičiteľka, odborne veľmi zdatná, pekný prístup ku klientom a vždy prinesie niečo nové.
Marie J.

Na pilates chodím od začiatku ako sa v našom centre otvorilo Flow pilates centrum pred 13 rokmi. Skvelá profesionálna trénerka nám dá počas hodiny zabrať, je kreatívna a vymýšľa nám nové cviky. Pre mňa je pilates skvelé cvičenie, relax a niekedy aj drina. Je to super, vrelo odporúčam.

Ľubica M.

S inštruktorkou som veľmi spokojná – hlavne vďaka tomu, že každá hodina pilatesu s ňou je iná a vždy poriadne náročná. Rozmanitosť ňou zvolených cvičení je veľmi veľká a pestrá. Tiež odceňujem, že od nás vyžaduje a aj kontroluje správnosť prevedenia cvikov.

Dana J.

Vynikajúce cvičenie proti bolesti chrbtice, na ohybnosť kĺbov. Odporúčam aj starším ročníkom.

V. R.

Na to niet čo dodať. Super. Super inštruktorky aj naša skupina.

Lenka S.

Som maximálne spokojná. S touto inštruktorkou som cvičila aj individuálne aj v skupine. Vždy cvičenie prispôsobí skupine (vek), s ktorou cvičí a vždy vysvetlí, ktorú svalovú skupinu ideme precvičovať

MUDr. Zuzana M.

Naša inštruktorka pristupuje k svojej práci veľmi zodpovedne a svedomite. Snaží sa jednotlivé cviky prispôsobiť fyzickým schopnostiam, tak vekovo mladších aj starších cvičeniek. Akceptuje naše požiadavky v rámci možností na jednotlivé druhy cvikov a náradí. Je komunikatívna a vysoko kvalifikovaná vo svojom obore. S jej spôsobom cvičenia, jej prístupom k nám sme spokojné. Z cvičenia odchádzame nabité pozitívnou energiou.

cvičenky zo skupiny P-S 8:00