Firma FLOW pilates centrum, s.r.o vznikla v roku 2005 a špecializuje na pilates ako metódu cvičenia s využitím najnovších vedeckých poznatkov z biomechaniky a anatómie, týkajúcich sa ľudského tela.

Našim cieľom je podporovať širokú verejnosť k pravidelnému a správnemu cvičeniu prostredníctvom skupinových a individuálnych cvičení na podložke, s pomôckami a na cvičebných strojoch.

Pilates cvičenie je jeden zo spôsobov ako predchádzať ochoreniam pohybového aparátu, ktoré sú zvyčajne zapríčinené nesprávnymi pohybovými návykmi (sedenie, držanie tela, dvíhanie ťažkých bremien a iné).

FLOW pilates centrum, s.r.o. patrí medzi tréningové centrum školenia pilates inštruktorov. Je zastrešená a spolupracuje s americkou firmou BALANCED BODY, INC. (USA), ktorá sa zaraďuje medzi najuznávanejšie firmy vo svojom odbore. Už viac ako 36 rokov poskytuje svoje služby verejnosti, týkajúce sa vzdelávania, cvičebného náradia alebo obchodu. Balanced Body® Faculty – Certified Pilates Instructors

Balanced Body

Balanced Body® USA je medzinárodne známa pilates spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších svetových poskytovateľov vybavenia a vzdelávania pre pilates cvičenie.

Vzdelávanie v Balanced Body® prezentuje diela Josepha Pilatesa s rešpektom a komplexne, aj vďaka priamej spolupráci so žiakmi J. Pilatesa. V Balanced Body® vždy verili, že pozorný pohyb, akým pilates je, mení životy ľudí.

Balanced Body® poskytuje vzdelávanie pre pilates inštruktorov, školenia inštruktorov CoreAlign® a ďalšie príležitosti na vzdelávanie oblasti zdravého pohybu a takto šíri úžasné výhody tohto cvičenia.

Typickým prístupom v Balanced Body® je komplexnosť, učí študentov repertoár cvikov, pohybové princípy, dizajn triedy a špecifické modifikácie každého cvičenia pre klienta. Hlavní inštruktori, vzdelávacie manuály či videá a taktiež podpora inštruktorov sú jednoznačne jedny z najlepších v tomto odvetví.

Balanced Body® je prvou pilates spoločnosťou, ktorá zaktualizovala vybavenie, ktoré Joseph Pilates k cvičeniu vytvoril a používal a to kombináciou najmodernejších patentov a neustálou snahou o prinášanie čo najbezpečnejšie, najefektívnejšie a najkrajšie vybavenie v tomto odvetví, ktoré funguje so všetkými veľkosťami tela a s rôznymi pilates disciplínami.

Ponuka služieb

štúdio

akadémia

online cvičenie

Spoznajte inštruktorov a lektorov

inštruktorka pilates vladimira chvalova

Ing. Vladimíra Chválová

inštruktorka pilates ivona sanitrová

Ivona Sanitrová

inštruktorka pilates veronika szabova

Mgr. Veronika Szabová

Newsletter

Dostávajte od nás aktuálne novinky a informácie ohľadom vzdelávania.